Aktualności

Strony 1 z 3  > >>


Wydarzenia roku szkolnego 2017/2018Dzień Pokoju
21 września dzieci z naszego przedszkola po raz pierwszy obchodziły Międzynarodowy Dzień Pokoju. Dzień ten obchodzony jest dla uczczenia i wsparcia idei pokojowej, jako sprzeciwu wobec wojen. Jest dniem globalnego rozejmu i wyrzeczenia się przemocy oraz stanowi zachętę dla wszystkich krajów do powstrzymania się od wszelkich aktów wrogości.
W tym dniu przedszkolaki rozmawiały na temat tego, co według nich oznacza słowo „pokój” oraz o tym, jak cenny jest pokój na całym świecie. Uczestniczyły w grach i zabawach, które wymagały od nich wykazania się szacunkiem i wzajemną troską. Bawiły się przy piosence Majki Jeżowskiej „Dłonie” oraz z pomocą nauczycielek wykonały symbole pokoju – gołębie. Zajęcia zakończył słodki poczęstunek.
Dzień ten na stałe zagości w naszym przedszkolnym kalendarzu nietypowych świąt i będzie świętem dobra, przyjaźni, radości i miłości.

Dzień Pokoju 2017-18

Kliknij na miniaturę aby powiększyć.

**************************************************

Dzień Przedszkolaka
20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten ważny dla każdego dziecka dzień jest okazją do świętowania, wspólnej zabawy oraz radości z bycia Przedszkolakiem. W naszym przedszkolu nie zabrakło zabaw, śpiewu, tańców oraz słodkiego poczęstunku przygotowanego przez wychowawczynie. Uśmiech towarzyszył dzieciom przez cały dzień.

Dzień Przedszkolaka 2017-18

Kliknij na miniaturę aby powiększyć.