Wydarzenia roku szkolnego 2019/2020
Spotkanie z policjantem w przedszkolu
We wrześniowe przedpołudnie do przedszkolaków zawitał pan dzielnicowy Dariusz Rasała. Przeprowadził z dziećmi pogadankę na temat bezpieczeństwa w domu, w przedszkolu oraz bezpiecznego poruszania się po drodze. Gość zwrócił również uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z nieznajomymi ludźmi lub nieznanymi zwierzętami. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna, ale również niebezpieczna jest praca policjanta. Dzieci z uwagą słuchały gościa, a największe zainteresowanie wzbudziło umundurowanie oraz akcesoria policyjne. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie.

Spotkanie z policjantem 2019-2020

Kliknij na miniaturę aby powiększyć.

*************************************************

Dzień Dziewczynek i Chłopaków
Dzień Chłopaka, który wypada 30 września oraz Dzień Dziewczynek, obchodzony 15 października weszły na stałe do kalendarza nietypowych dni w naszym przedszkolu, jako jedno święto pod wspólną nazwą: Dzień Dziewczynek i Chłopaków. W tym roku chłopcy i dziewczynki obchodzili swoje święto 10 października. Były zabawy z balonami, chustą animacyjną oraz wspólne zabawy taneczne. Odbył się również pokaz talentów. Chętne dzieci prezentowały swoje najlepsze umiejętności: wokalne, taneczne, recytatorskie a nawet i sportowe. W przerwie przedszkolaki zasiadły do poczęstunku, który przygotowali dla nich rodzice, jak również i niespodziankę, która czekała na nich w dalszej części dnia.Były to medale Super Chłopaka i Super Dziewczyny. Dzieci nawzajem wręczyły sobie podarunki. Chłopcy dziewczynkom, a dziewczynki chłopcom. Dzień był pełen radości i uśmiechu.

Dzień Dziewczynki i Chłopaka 2019-2020

Kliknij na miniaturę aby powiększyć.

*****************************************************

Dzień Przedszkolaka
24 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten ważny dla każdego dziecka dzień był okazją do wspólnej zabawy oraz czerpania radości z bycia Przedszkolakiem. W naszym przedszkolu nie zabrakło zabaw, śpiewu oraz tańców. Dzieci miały okazję zobaczyć jak powstaje popcorn, który później z apetytem zajadały. Wyśmienity nastrój oraz uśmiech towarzyszył dzieciom przez cały dzień.

Dzień Przedszkolaka 2019-2020

Kliknij na miniaturę aby powiększyć.